AKILLI
KÖY'DE

°

%

HABER AKIŞI

Vodafone Akıllı Köy ile ilgili en güncel
gelişmeleri keşfedin.

Vodafone Akıllı Köy Girişimcilik Zirvesi’nde

15-10-2020

ETÜ Girişimcilik Zirvesi’nde Vodafone Akıllı Köy’ü anlatan Vodafone Akıllı Köy Kurucusu Tülin Akın, “Akıllı Köy’ü çiftçilerimiz teknolojiyi görsün, dokunsun ve uygulasın diye kurduk" dedi.

DEVAMINI OKU

Akıllı Tarım Teknolojileri Görüşüldü

07-10-2020

Kampüsümüzü ziyaret eden emekli Makine Mühendisi Kazım Biçer, Vodafone Akıllı Köy’de uygulanan tarımsal teknolojileri incelediler ve yeni teknolojiye dayalı Akıllı Tarım teknolojileriyle ilgili Tabit yönetimiyle fikir alışverişinde bulundular.

DEVAMINI OKU

Akıllı Köy’ü Görmek İçin Tekirdağ’dan Geldiler

06-10-2020

17. Dönem Tekirdağ Milletvekili Salih Alcan, Vodafone Akıllı Köy’ü televizyon programında izledikten sonra özel olarak görmek için Tekirdağ'dan ziyarete geldi.

DEVAMINI OKU

NTV haber ekibi Vodafone Akıllı Köy'de

05-10-2020

NTV haber ekibi, Vodafone Akıllı Köy kampüsünde uygulanan tarımsal teknolojilerle ilgili geniş kapsamlı bir çekim gerçekleştirdi.  

DEVAMINI OKU

Konya Büyükşehir Belediyesi'ne Çalışmalarımızı Anlattık

23-09-2020

Konya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı ve Ziraat Mühendisi Mehmet Akif Avcı Beraberinde Bir Heyetle Kampüsümüzü Ziyaret ederek uygulanan tarımsal teknolojilerle ilgili bilgi aldı.

DEVAMINI OKU

Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a Akıllı Köy’ü Tanıttık

23-09-2020

TABİT AR-GE Müdürü Orhan Kurt, ADÜ Teknokent'i ziyaret eden Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a Vodafone Akıllı Köy projesini ve TABİT’i tanıttı.

DEVAMINI OKU

EĞİTİM VİDEOLARI

Yeni nesil tarım hakkında merak ettiklerinizi izleyerek öğrenin.

01