AKILLI
KÖY'DE

°

%

HABER AKIŞI

Vodafone Akıllı Köy ile ilgili en güncel
gelişmeleri keşfedin.

Tarım Çalışmalarımız İçin Uğradığımız İlk Adres!
05-10-2019

Tarım Çalışmalarımız İçin Uğradığımız İlk Adres!

Konak İlçe CHP Gençlik Kolları Örgütü Başkan Yardımcıları Sibel Hür, Behçet Emir, Cenk Korkmaz ve Mehmet Cemil Bulut Vodafone Akıllı Köy' ü ziyaret gerçekleştirdiler.

Tarım Çalışmalarımız İçin Uğradığımız İlk Adres!

İzmir' de tarım alanında çalışmalar yapılmayan tek alanın Konak İlçesi olduğunu ve orada projeler yapmak istediklerini dile getiren Sibel Hür, tarım alanında araştırmalar yaparak Tülin Akın' ın engin bilgi ve deneyimlerinden faydalanmak istediklerini ifade etti ve İzmir Konak İlçesi' nde Tarım Konusunda gençlere yönelik düzenledikleri etkinliğe davette bulundular.

Konuklar ile toplantı salonunda toplantı düzenleyen Tabit Kurucuğu Ortağı Tülin Akın, Vodafone Akıllı Köy sunumunu gerçekleştirdi. Sunum sonrasında tarım ve çiftçiye yönelik araştırma sonuçları hakkında da bilgi veren Akın, tarım eğer teknoloji bir arada olursa varlığını koruyabileceğini ifade etti. 

Tabit A.Ş. Ar-Ge Müdürü Orhan Kurt konuklar ile birlikte Vodafone Akıllı Köy uygulama kampüsünde teknik gezi düzenledi. Teknik gezide Kurt, teknoloji ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.